Jakim sposobem trafić z własną ofertą do kierowców?

Naturalnie zmotoryzowanych mieszkańców Polski jest kilkanaście milionów – duża część dorosłej części naszego społeczeństwa. Jednakże nie ma sensu zawężać tematu. No powiedzmy, że chodzi akurat tutaj o to by z własną ofertą dotrzeć do bardzo dużej części mieszkańców największych aglomeracji miejskich. Przede wszystkim chodzi w tym momencie o Warszawę i Kraków. Moim zdaniem reklama na telebimie jest w stanie znacznie pomóc nam w osiąganiu zamierzonych celów. Weźmy choćby pod uwagę umieszczenie reklamy swojej firmy na telebimie zamieszczonym przy ruchliwej drodze. W końcu to pełna gwarancja większej rozpoznawalności!

autostrada

Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu

Można powiedzieć, że chociaż bardzo często kwestia jest taka, iż nie posiadamy kasy na promocję, to bez cienia wątpliwości nie można oszczędzać na akurat takowych metodach. Być może nieco się mylę, lecz bez dwóch zdań bardzo często sytuacja jest taka, iż reklama telebimowa może dać fantastyczne efekty. Zero przesady – np. moja myjnia jest popularniejsza głównie dzięki właśnie temu, że jakiś czas temu zainwestowałem w telebim warszawa. Takie są realia.

Bardzo dużym atutem takich nośników reklamy jest w szczególności to, iż pracują dla nas również po zmroku. Czyli telebimy (telebimy reklamowe) są lepszym rozwiązaniem, aniżeli typowe billboardy. Miej to na szczególnej uwadze, szanowny biznesmenie. Nie chciałbym, abyś później ciągle skarżył się na to, że zainwestowałeś spore pieniądze w promocję, ale na własne nieszczęście nie dało to zysków. Pamiętaj o tym, bo nie ma sensu pakować pieniędzy w tę promocję, która niemalże nic nie przynosi.

Reklama bilboard

Autor: minimalform
Źródło: http://www.flickr.com

Świetnym wyjściem jest w szczególności to by trochę dywersyfikować reklamę. Zatem telebim kraków (telebimy w Warszawie) jest OK, lecz odpowiednie rozwiązanie jest wtedy, gdy wiemy, iż trzeba zamieścić reklamę w kilku miejscach. Tylko jedna reklama generalnie nie jest w stanie dać zbyt wiele. Czyli reklama telebimowa jest efektywna, daje oszałamiające wyniki, ale nigdy nie może być tak, że podejdziemy do własnych działań w mało umiejętny sposób. Potem będziemy twierdzili, iż tylko straciliśmy forsę. Lepiej unikać tego typu sytuacji!