Intensywny czas nauki na studiach masz już za sobą

Choć czasem miałeś wrażenie, iż już nie dasz rady, zawziąłeś się i upór się opłacił. Jesteś nareszcie upragnionym inżynierem. Lata wyrzeczeń opłaciły się.
Myślałeś, iż to jeden z najbardziej trudnych okresów w Twoim życiu ? To błąd, to była rozgrzewka w porównaniu z tym, co przed Tobą teraz.

praca

Autor: Picturepest
Źródło: http://www.flickr.com
dokumentacja

Autor: Janpol
Źródło: Janpol

Przebić się z własnymi umiejętnościami na rynku pracy pełnym prawdziwych fachowców, ludzi świetnie wykształconych i chłonnych kariery wcale nie jest łatwo. Musisz następny raz zebrać w sobie wszystkie siły i znaleźć pracę, która będzie dla Ciebie satysfakcjonująca. Wspaniałe zaplecze w postaci studiów już zdobyłeś, teraz rozważ, co mógłbyś dalej z tym zrobić . Ukończone studia wyższe dają Ci dość duże pole do manewru. W teraźniejszym czasie rynek potrzebuje zapewne takich ludzi jak Ty – świeżo upieczonych absolwentów, ambitnych, doskonale wykształconych. Masz bardzo dużą szansę przyjąć się do pracy chociażby jako specjalista ds. spedycji. Do Twoich zadań będzie należeć zwłaszcza czuwanie nad właściwą wysyłką i odbiorem wszelkich przesyłek – ale to tak w największym skrócie. Będziesz także kontrolować załadunek i rozładunek, dostarczać informacji taryfowych, celnych. Praca jako specjalista ds. spedycji bywa z pewnością interesująca i różnorodna, a co najistotniejsze, faktycznie doskonale opłacana. To również jest przecież dla Ciebie ważne.

Wykorzystaj więc jak najszybciej swój tytuł inżyniera i rozpocznij własną ścieżkę kariery. Jeżeli tylko odszukasz w sobie chociaż odrobinę samozaparcia, na pewno wszystko Ci się doskonale uda.